İş Anlayışımız

Hidro Dizayn, Türkiye’de konusunda ilk akıllara gelen firmalardan biridir. Bunu sözleşmesel yükümlülüklerini ne pahasına olursa olsun yerine getirmesine, kabiliyetine, kalite yönetimi konusunda gerçekçi ve bilinçli yaklaşımına borçludur. Bunun farkında olarak, bu değerlerini güçlü tutacak bir çalışma anlayışı geliştirmiştir. Proje müdürleri, mühendisleri, ekonomistleri ve teknikerleri proje başarısına ve çözümüne katkılarıyla kendilerini motive ederler. Dahası, çalışanlarımıza sunduğumuz olanaklar da teşvik edicidir. Kıdemle olduğu kadar performasla da ilişkilendirilmiş bir ücret sistemimiz bulunmaktadır. Proje sahasındaki müşavirlik işlerimizde ise, işin bulunduğu yere ve işin niteliğine göre farklı bir ücretlendirme uygulanmaktadır.

Merkezimizde ve saha müşavirliklerimizde tanık olacağınız ise, birbirine saygı gösteren gerçek bir takım çalışması ortamıdır. Gruplar arası işbirliği ve yardımlaşma, hızlı karar alma ve açık iletişim ise zamanınızı etkin ve verimli kullanmada size sağladığımız bir diğer atmosferdir. Ve çalışma saatleri? Tabii ki, en dikkat ettiğimiz konu proje süreçlerinin en ideal şekilde gerçekleşmesidir. Her çalışan kendi iş hacmini buna göre planlar. Bazı günler yoğun geçse de genel olarak çalışma saatleri düzenine uymaktayız.

Çalışanlarımızla uzun dönemli birliktelikleri tercih etmekteyiz. Bunun sağlanmasında üzerine düşeni yapan şirketimiz, çalışanlarıyla birlikte büyüyen, deneyim kazanan bir şirket ünvanına sahiptir. Ve bunun böyle devam edeceğinden oldukça eminiz!

Merkez ofis kadromuz için belirli aralıklarla akşam yemekleri organizasyonu yapılarak çalışanlarımızın birbirleriyle iletişim kurma olanağı sağlanmaktadır. Bilardo ve dart gibi etkinlikler, iddialı karşılaşmalara dönüşebilmektedir.