Tractebel Hidro Dizayn’da Çalışmak

Tractebel Hidro Dizayn’da Çalışmak

2023-04-12T14:31:22+03:00

Lider firmanın lider çalışanları

Uluslararası pazara yelken açan firmamızda, uluslararası bir kariyer edinmenin fırsatını yakalayın. Mühendis ya da teknikerler! Bize katılmaya ne dersiniz? Sizin çözümlerinize ihtiyacımız var.

Görev aldığınız her işte şirketimizin gücüne güç katacaksınız. Projelerimizin kendine özgü koşulları karşısında çözümler üretirken, yanınızda sizi destekleyen takım arkadaşlarınızla ve özgür bir ortamda çalışmaya ne dersiniz? O zaman etkin görev alabileceğiniz çalışma dünyamıza sizi de bekliyoruz.

Bu arada, her nerede görev alırsanız alın sizden önceki dönemde hangi başarılara imza attığımızı öğrenmek için hiç geri durmayın. Bizi keşfetmek için çok yakınınızdayız.

Tractebel Hidro Dizayn: Büyüyen sektörün parlayan yıldızı

Tractebel Hidro Dizayn, merkezi Ankara’da bulunan, Gürcistan’da temsilcilikleri olan, çalışan sayısı 80’i aşan bir firmadır. Mühendislik hizmetini merkez ofiste sunarken, müşavirliklerinin büyük bölümü proje sahasındadır. Merkez ofis, proje ekiplerini her anlamda destekleyen bir altyapıya sahiptir. Yaptığımız her işte proje sahasını ziyaret ederek, müşteri beklentisinden öte mühendislik anlayışımızı sergileriz.

Keşfetmeyi seviyor musunuz?

Merkezi bir görevdesiniz, merkez ofisimizde çalışıyorsunuz. Ancak mühendisliğin en büyük dinamiği olan “keşfetmek” sizin için de geçerli. Bu fırsatı kaçırmamanız için, sürekli büyüyen sektörün değişken koşullara sahip projelerinde size “keşfetmeyi” sunuyoruz. Bünyemizdeki ilk çalışma günlerinizde size yardımcı olacak birini atıyor ve tüm sorularınız cevapsız kalmaması ve çalışma arkadaşlarınızı tanımanız için size olanak sağlıyoruz.